fbpx

P R I P R A V U J E M E

REKLAMNO - INFORMAČNÝ PORTÁL SHOWROOM 360°

Pozývame Vás, aby ste sa stali súčasťou nadčasového projektu: reklamno-informačného webového portálu SHOWROOM 360°, ktorý je aktuálne vo fáze prípravy. Cieľom je vybudovanie spoločného virtuálneho výstavného priestoru, ktorý bude združovať individuálne „Showroomy“ jednotlivých firiem pôsobiacich v oblasti „NÁBYTOK A BÝVANIE“. 

Predstavte si:

 „VÝSTAVU NÁBYTKU a BÝVANIA NA WEBE 365 DNÍ V ROKU, 24/7 BEZ VYSOKÝCH NÁKLADOV NA PRENÁJOM PRIESTOROV. DOSTUPNÚ KAŽDÉMU Z POHODLIA OBÝVAČKY…“

ČO ZNAMENÁ SHOWROOM 360°?

Ide o virtuálny priestor publikovaný na webe, ktorý využíva prvky virtuálnej reality, rozšírenej reality a najmä 360°virtuálnych prehliadok zameraný na prezentáciu vašich produktov, služieb alebo značky. 

ČO VŠETKO PRE VÁS SHOWROOM 360° ZABEZPEČÍ?

Možnosť prezentovať svoje produkty, služby alebo značku zaujímavým nadčasovým spôsobom.

Možnosť publikovať Váš individuálny 360°showroom na vašom webe, sociálnych sieťach, alebo prostredníctvom QR kódu na vašich prezentačných materiáloch.

Možnosť komunikovať so svojimi potenciálnymi zákazníkmi cez videohovor priamo z prehliadky a prezentovať produkty a služby tak, ako by ste boli priamo na výstave „Nábytku a bývania“.

Dostupnosť Vášho showroomu 365 dní v roku 24/7.. a ďaleko viac.

P R E D R E G I S T R Á C I A

Predbežne a nezáväzne sa u nás môžete registrovať už teraz:


PREDBEŽNOU REGISTRÁCIOU DOSTANETE OD NÁS KUPÓN NA 3 MESAČNÝ HOSTING V NAŠOM VIRTUÁLNOM SHOWROOMe 360° ZADARMO!

Jedinou podmienkou pre jeho uplatnenie bude disponovanie virtuálnej prehliadky/showroomu prezentujúceho vaše služby/produkty/značku (nemusí byť vytvorená našou spoločnosťou).