fbpx

Predstavujeme Vám nové riešenie pre komunikáciu s Vašimi klientami, a to prostredníctvom zdieľanej virtuálnej prehliadky. Live asistovaná prehliadka je forma “video-hovoru”, ktorý je uskutočnený v prostredí prehliadky. Live asistovaná prehliadka je malou REVOLÚCIOU vo svete virtuálnych prehliadok. 

Vezmite svojich zákazníkov na prehliadku nehnuteľnosti, alebo priestorov z pohodlia Vášho domova. 
Účastník prehliadky môže prezerať priestory vo vlastnej réžii a kedykoľvek sa vrátiť k Vašej prezentácii, jednoduchým klikom na dedikovanú ikonu.
Počet účastníkov jednej prezentácie je ľubovoľný, ale manažujete si ho sami. Kedykoľvek máte možnosť live asistovanú prehliadku uzamknúť pre ďalšie publikum a následne otvoriť pre ďalších záujemcov.

Live virtuálna prehliadka umožňuje prezentáciu informácií o nehnuteľnosti vo virtuálnom priestore, poskytuje možnosť ukázať Vašim zákazníkom každý zaujímavý priestor. Účastníci prehliadky sledujú každý Váš pohyb vo virtuálnej prehliadky a počujú všetko, čo im počas prehliadky poviete.

Účastníci prehliadky majú možnosť kedykoľvek požiadať o vstup do prehliadky. Je na Vás, či takúto kontrolu poskytnete, alebo nie. Pridelenou kontrolou účastníkovi umožníte viesť prehliadku tak, že vy, aj ostatní účastníci sledujú interakciu a vedenie tohoto účastníka.

Live virtuálne prehliadky sú pre Vašich zákazníkov dostupné z desktopu, aj mobilu.

Poskytujú možnosť využiť niekoľko režimov:

Párty mód” – všetky mikrofóny aj kamery sú zapnuté. Účastníci majú možnosť vstupovať do prehliadky. Tento režim je vhodný pre menšie skupiny ľudí.
Moderovaný mód” – všetky kamery sú zapnuté, ale mikrofóny sú vypnuté. Tento režim je vhodný na prezentáciu virtuálnych prehliadok, kde nie je vhodná intenzívna komunikácia s účastníkmi, kedy prezentujúci (moderátor prehliadky) potrebuje nerušene odovzdať informácie svojmu publiku.
Prezentačný mód” – všetky kamery a mikrofóny sú vypnuté. Vhodné pre prezentácie s veľkým počtom účastníkov.

Live asistovaná prehliadka umožňuje tzv. “Uzamknutý mód“, kedy nie je povolená interakcia účastníka prehliadky. To znamená, že nikto okrem Vás ako moderátora prehliadky nemá právo vstupovať do prehliadky. Všetci účastníci sú nútený sledovať výlučne Vaše vedenie prehliadky.

Službu “Live asistovaná virtuálna prehliadka” si môžete vyskúšať v rámci nasledujúcej prehliadky:

Kontaktujte nás a my Vám zadarmo pošleme aktivačný kód potrebný pre spustenie služby.

Categories: